top of page

תנאי השתתפות

כל הילדים הם כוכבים:

ילדים שונים זה מזה ביכולות, ברקע, ברמות הניסיון ובאתגרים שהם חווים. זה נכון גם בספורט וגם בתחומים אחרים בחיים (ואגב, גם לגבי מבוגרים!).

הקייטנה צריכה להיות מקום שבו כל הילדים יכולים לחקור ולממש את הפוטנציאל שלהם בתחומים חדשים ובתחומי עניין חדשים - מקום שבו כל הילדים הם כוכבים.

עבור כולם בקייטנה, משמעות הדבר היא להפגין ספורטיביות טובה ולהבין שכולנו משחקים ברמות שונות, אבל כולנו יכולים לשחק יחד.

ספורטיביות טובה ורעות:

ספורטיביות טובה ורעות טובה זה לא תמיד קל - בדיוק כמו כל מיומנות אחרת בחיים, לפעמים נדרש תרגול ואימון. כל משתתף בקייטנת הספורט של אולסטאר ישראל מתחייב לעשות כמיטב יכולתו להתייחס לחברים למחנה ולמדריכים בכבוד, לעזור בחביבות לחברים בקייטנה שרוצים לשפר מיומנויות או ללמוד חדשות, לעולם לא להשתמש באלימות ולתרגל ספורטיביות טובה ורעות.

באולסטאר משחקים בצורה בטוחה:

בריאות ובטיחות הן בעלות חשיבות עליונה בקייטנה. על כל המשתתפים לעשות כמיטב יכולתם לשמור על הבטיחות של עצמם ושל אחרים. זה כולל לעקוב ולבצע את כל ההוראות של המדריכים והצוות הבכיר. הורים של חניכים מתחייבים שילדיהם מסוגלים לעקבו באופן אמין אחר ההוראות של צוות הקייטנה.

שילוב והכלה:

באולסטאר ישראל, אנו עושים כמיטב יכולתנו לאפשר לכל הילדים להשתלב בכל הפעילויות. אם ישנן דאגות או בעיות בריאותיות או בטיחותיות ספציפיות לקשר לילדכם, אנא עדכנו בנושאים אלה וודאו שהן טופלו במלואן.

בעוד שיש לנו תכניות לחניכים צעירים יותר, החל מגן חובה ומעלה, בקייטנת אולסטאר ישראל, החניכים חייבים להיות מסוגלים לעקוב אחר הוראות בסיסיות, וחייבים להיות מסוגלים ללכת לשירותים בעצמם.

הורים/אפוטרופסים מאשרים בזאת באופן מלא את השתתפות ילדיהם בכל הפעילויות, כולל שחייה ופארקי מים, יציאה משטח הקייטנה לטיולים ופעילויות אחרות, והיותם כלולים בתמונות/סרטונים שיפורסמו בקייטנה בכל הפלטפורמות. וכן, מאשרים בזאת שאין סיבה רפואית או בטיחותית למנוע או להגביל את השתתפות ילדיהם, כולל חיסונים מלאים, והמשתתפים מכוסים על ידי קופת חולים ישראלית ו/או ביטוח בריאות מלא. במקרה שישנה בעיה רפואית או בטיחותית, לרבות אחת שיכולה למנוע או להגביל את ההשתתפות, הורים/אפוטרופסים מתחייבים ליידע את אולסטאר ישראל מיד בכתב, ולדאוג שהבעיה טופלה כראוי. אולסטאר ישראל יקבל את כל ההחלטות הסופיות לגבי הבטיחות וההתאמה של משתתף להשתתף בתוכנית. אם אולסטאר ישראל יקבע שמשתתף לא יכול להמשיך להשתתף, מסיבות שלא היו ידועות ולא יכלו להיות ידועות באופן סביר על ידי המשתתף/הורים, כל כוכב ישראל יחזיר את החלק היחסי של דמי הרישום בהתאם לימים ששהה בקייטנה.

באולסטאר משחקים בהגינות:

אולסטאר ישראל עובד קשה כדי להתייחס לעובדים ולספקים בכבוד, ומחויב לשמור על חוקי העבודה. מדיניות ההנחות והביטול שלנו בנויה באופן שמאפשרת לנו להתחייב לעובדים - שרבים מהם צעירים שרק מתחילים בחיים, וכל אחד מהם ראוי ליחס הוגן.

מדיניות ביטולים:

ביטול השתתפות בכתב, לפחות 30 יום לפני תחילת התוכנית, יזכה בהחזר מלא, פחות 180 ₪ לשבוע. (שימו לב, ביטולים עשויים גם להשפיע על הנחות). ביטולים מאוחרים יותר לא יזכו בהחזר.

לדוגמא, אם התוכנית מתחילה ב-1 ביולי, אז תאריך היעד לביטולים עבור הקיץ הוא 1 ביוני. אנו מקבלים החלטות ומחויבויות כלפי צוות, ספקים וכו' - ולכן, בשלב זה, אנו צריכים לדעת מי משתתף (לא מי עשוי להשתתף...). אם אינכם בטוחים לגבי תאריכים, אנו ממליצים בחום להירשם רק לתאריכים שבהם אתם בטוחים - עדיין תקבלו את ההנחות "מוקדמות" או "מוקדמות מאוד" לכל שבוע שתוסיפו במהלך התקופות הרלוונטיות, והמחשב יחשב גם את ההנחה "למספר שבועות" לכל שבוע שתוסיפו מאוחר יותר, במידת הצורך.

ההנחות נקבעות סופית במועד התשלום.

הערה מיוחדת למקרה של נסיבות בלתי צפויות:

אנו מצפים בקוצר רוח לספק חווית קיץ מדהימה לכל הילדים! אנו עובדים קשה ליצור קיץ באולסטאר ישראל שהוא בטוח ונהדר. אנחנו עושים את כל ההכנות לקייטנה, באהבה. עם זאת, עלינו להניח על השולחן שאם נמשיך בכל ההכנות, ואז חלק מהמחנה יבוטל, יהיו "עלויות שקועות" מסוימות אשר פשוט ימוטט את קייטנת אולסטאר ישראל האהובה שלנו.

לכן, כדי להיות בצד הבטוח, במקרה כזה תהיה עמלה בלתי ניתנת להחזר של 10%. אנו עושים זאת כדי שנוכל להמשיך באחריות. יש לציין, זה לא תשלום נוסף, זה כלול במחיר הרגיל. אנחנו עושים זאת כדי שבמצב כזה, נוכל להמשיך באחריות וליצור קיץ נהדר לילדים.

אם מכל סיבה שהיא הקייטנה תבוטל, תקבלו החזר מלא בניכוי החלק שלא ניתן להחזר המפורט לעיל. באופן דומה, אם הקייטנה תבוטל באופן חלקי, תחויבו רק באופן יחסי עבור הימים בהם הקייטנה הייתה פתוחה ותקבלו החזר על היתרה, בניכוי החלק שלא ניתן להחזר שלעיל. (מדיניות הביטול הרגילה, בתנאי ההשתתפות, עדיין תקפה אם הקייטנה לא תבוטל אבל בחרתם לבטל את השתתפותכם).

הערה חשובה בעניין צרכים רפואים מיוחדים:
אנו משתדלים בכל כוחנו לכלול ולשלב את כולם! חשוב לנו להדגיש, במיוחד אם מישהו במשפחתכם מדוכא חיסונית או נמצא בסיכון גבוה - אף סביבה אינה מושלמת. זה בהחלט כולל בתי ספר וקייטנות. לכן, אם יש לכם או לילדים שלכם מצב בריאותי מורכב ומיוחד, אנא צרו איתנו קשר ונשוחח איתכם על רעיונות לשילוב הילדים שלכם בקהילת הקייטנה.

שוב, תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר בכל שאלה, דרך info@allstarisrael.com .

הערה לסיום:

אחת מנגזרות של מצוות "בפני עיוור לא תיתן מכשול", היא שיש לנהל רישום בכתב של חובות כספיות ומוסריות שאחרים חייבים לך. אם לא תעשה זאת, והם ישכחו שהם חייבים לך משהו ויסרבו להחזיר לך, הם עושים לך עוול - ובמידה מסויימת אתה הוא זה שבעצם גורם להם לעשות זאת. (- הרב בן הולנדר, בשם הרבנית נחמה ליבוביץ').

אולסטאר ישראל תשמח לנסות להיענות לבקשות:

אנחנו אוהבים הצעות יצירתיות לקייטנה! פשוט אין שום דרך שנוכל לזכור בעל פה כל בקשה מילולית ופרט לוגיסטי. אנחנו לא רוצים להיות במצב שאנחנו מסכימים מילולית לבקשה, שאותה נשכח מאוחר יותר או לא נוכל לעמוד בה. לכן, בעוד שאנחנו שמחים לנסות להיענות לבקשות בכל עת שניתן - רק הודעה שזכתה לתשובה או אישור בכתב או בדוא"ל מחייבים אותנו. ואנא זכרו שהמדריכים יודעים איך הדברים בדרך כלל מתנהלים בקייטנה - אם אתם צריכים לדעת פרט לוגיסטי או פרט מנהלי, למשל "איזו שעה אנחנו יוצאים לבריכה מחר" או "האם יש עדיין מקום להירשם לשבוע נוסף במחנה", אנא קבלו תשובה סופית ממשרד הקייטנה, ולא מהמדריכים.

המונחים "אולסטאר ישראל", "וקייטנת הספורט אולסטאר ישראל" וכדומה, מתייחסים לחברת All Star Israel Experience and Education, LTD.

הורים/אפוטרופוסים שרשמו את ילדיהם לקייטנת הספורט אולסטאר ישראל ו/או לכל תוכנית של אולסטאר ישראל, והמשתתפים, מתחייבים לציית לתנאי השתתפות אלה.

bottom of page